KONST / Litografier / Färglitografi 12317357
nr 1231 7357
Peter Dahl
(1934-2019), Sverige
Färglitografi, Peter Dahl (f. 1934), Sverige. Signerad, numrerad 191/200. Motivet: 57x36 cm
Peter Dahl, svensk målare född 1934, död 2019.
Utrop:
700 kr
Såld:
900 kr
måndag 28 januari 2019
kl 19:18:10
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
800 kr
Peter Dahl (f. 1934)